KONST / Litografier / Färglitografi 16152097
nr 1615 2097
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Signerad, numrerad 76/100, daterad -84. Färglitografi, bildmått: 35x30 cm, yttermått inklusive ram: 54x68 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:09:57
20/4 08:45:37
20/4 19:33:34
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
22 apr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren